İletişim Bilgilerimiz

Özel Üretim Kablolar

Özel Üretim Kablolar

Özel Üretim Kablolar

Telekomünikasyon alanında kullanılan pek çok kablo çeşidi bulunmaktadır. Bu kabloların yanı sıra kullanım amacına hizmet eden Özel Üretim Kablolar da piyasada yer alır. Firmamız tarafından üretim bandı çeşitliliği sebebi ile özel tasarlanmış ve farklı sektörlere hitap eden kabloların imalatını yapmaktayız. Bu üretim için de son teknoloji kullanılmaktadır. Farklı uygulamalar için özel olarak imal edilen kablolarımız siz değerli müşterilerimiz için tasarlanmaktadır. Sinyal kabloları, kontrol kabloları, asansör kabloları, koaksiyel kablolar gibi özel kabloların üretiminde sizlere hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz. İşlerin kolaylaşmasına yardımcı olan firmamız kaliteyi ön planda tutmakta, kalite ve uluslar arası standartlara uygun olarak imalat yapmaktadır.

Fonksiyonel Kullanımı ile Özel Üretim Kablolar

Elektrik telleri, elektrik kabloları, elektrik akımının iletilmesine yardımcı olan Özel Üretim Kablolar arasında yer almaktadır. Bu maddelerin dış kısmı yalıtkan maddeler ile kaplanmakta ve sanayi sektörü başta olmak üzere pek çok sektöre hizmet etmektedir. Kablolar ve özel kablo çeşitleri hayatımızın farklı alanlarında kullanılabilmektedir. Vazgeçilmez bir ürün olan kablolar enerji ve haberleşme sektörlerinin can damarı durumundadır. Ancak ihtiyaca göre daha fonksiyonel ve kullanım alanı kısıtlı olan kablolar da imal edilebilmektedir. Bu ürünler;

  • Yenilenebilir enerjide görev alan kablolar
  • Pistlerin aydınlatılmasına yardımcı olan kablolar
  • Otomotiv sektöründe kullanılan kablolar
  • Lastik yalıtkanlı kablolar
  • Demiryolu kabloları
  • Nükleer kablolar
  • Solar kablolar
  • PVC yalıtkan kablolar
  • Demiryolu arça kabloları

Gibi farklı amaçlara hizmet eden farklı türleri bulunmaktadır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Seçeneklerle Özel Üretim Kablolar

Özel Üretim Kablolar firmamız tarafından kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Rekabetçi bir politikanın yanı sıra siz değerli müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri de sunmaktayız. Bu alanda hizmet veren diğer rakiplerinin yanı sıra ön planda olan firmamız pek çok alanda ihtiyaç üzerine imalat yapmaktadır. Kablo gruplara, özel kablolar, zayıf akım kabloları, pvc hortum, pvc granül gibi farklı sistemleri de sizlere sunuyor. Çevreye duyarlı ve yenilikçi teknolojik ürünleri bir arada kullanan firmamız kablo üretimi konusunda son derece başarılıdır. İsteğe özel olarak gerçekleştirilen tasarım kablolarda müşteri memnuniyeti esas alınmakta ve kontrol tesislerinde yapılan kontroller sonrası özel üretimli kablo çeşitleri sizlere sunulmaktadır.

×

Ostim Kablo

× Whatsapp Destek